ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ

ମୁକ୍ତିଲାଭ କଲା ଏନ.ଏନ ଫିଲ୍ମସ୍ ପ୍ରାୟୋଜିତ ‘ସାଇ ଶଙ୍କର’

Suvbharat Times  http://www.suvbharattimes.in/ #Bhubaneswar 05122020- ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ ଗୁଡିକ ବିଂଶ ଦଶକର ପ୍ରାସଙ୍ଗିକତାରେ ଏକ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ସ୍ଲାଇଡ୍ ବୋଲି ଧାରଣା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଓଡିଶାର ଆଗଧାଡିର ଆଲବମ୍ ନିର୍ମାତା ଧୀରେ ଧୀରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରୋଗ୍ରାମିଂରୁ ଭିଡିଓ କାଟିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ସମସାମୟିକ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓର ଅନେକ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଆଇକନ୍ ଦର୍ଶକ, ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ମନେଇବାରେ ସମ୍ବଳ ବିନିଯୋଗ କରି ନିରାଶ ହେଲେଣି, ସେତେବେଳେ ବଜାର ପ୍ରବେଶ କରିଛି ଏନ.ଏନ ଫିଲ୍ମସ୍ ପ୍ରାୟୋଜିତ ସାଇ ଭଜନ “ସାଇ ଶଙ୍କର”। ଓଡିଶାର ବ୍ୟୟବହୁଳ ମ୍ୟୁଜିକାଲ୍ ସର୍ଟ୍ ଫିଲ୍ମ ମୁକ୍ତିଲାଭ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ଥିବା ଏନ.ଏନ ଫିଲ୍ମସ୍ପର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପ୍ରୟାସ, ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣକାରୀ ଭାବେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବ। https://twitter.com/Suvbharat_Times

Courtesy: NN Films

http://www.suvbharattimes.in/ ନିହାର ନମନ ଫିଲ୍ମସ୍ (ଏନ୍‌.ଏନ୍‌.ଏଫ୍‌) ପ୍ରାୟୋଜିତ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି ସାଇ ଭଜନ ‘ସାଇ ଶଙ୍କର’। ଗୀତିକାର ସଂଗ୍ରାମ କେଶରୀଙ୍କ ରଚିତ ଗୀତଟିରେ କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି ଉଦୀୟମାନ ଗାୟକ ଶଶାଙ୍କ ଶେଖର। ଲିପୁ ବାବୁ ଓ ସିପୁ ବାବୁ ପ୍ରଯୋଜିତ‘ସାଇ ଶଙ୍କର’ର ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ବୈଦ୍ୟନାଥ ଦାଶ। ସାଇବାବାଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗିତ ଏହି ଭଜନ ଏବେ ବିଭିନ୍ନ ଡିଜିଟାଲ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସହ ଏନ.ଏନ ଫିଲ୍ମସ୍ପର ନିଜସ୍ୱ ୟ୍ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଉପଲବ୍ଧ। ନିହାର ନମନ ଫିଲ୍ମସ ଲକ୍ଷ ରଖିଛି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ, କ୍ଷୁଦ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ଗୁଡିକୁ ନିୟମିତ ଭାବେ ନିର୍ମାଣ କରିବ। https://twitter.com/Suvbharat_Times

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *