Food & Travel

ହୋଲ୍ ହୋ ଗୟା ରେ ବାବା

Suvbharat Times/ Mumbai http://www.suvbharattimes.in/ 19012021- ଅଭିନୟ ବ୍ୟତୀତ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଛନ୍ତି। ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ତାଙ୍କର ହଟ୍ ଏବଂ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଚାଲିଛନ୍ତି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୁଏ। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ ନଜରକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଗୁଡିକ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

Twitter/ https://twitter.com/suvbharat_times Linkedin/www.linkedin.com/in/editor.suvbharattimes

http://www.suvbharattimes.in/ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ ନିଜ ଡ୍ରେସିଂ ଇନ୍ସ ଏବଂ ଲୁକ୍ ବିଷୟରେ ସର୍ବଦା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି। ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ପୋଷାକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।​ ତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖିବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହାକୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। କେହି କେହି ଫଟା ପୋଷାକକୁ ନେଇ ନାନା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଲେଖୁଛନ୍ତି ମ୍ୟାଡାମ୍ ତୁମ ଟପ୍ ଛିଣ୍ଡିଗଲା।

Twitter/ https://twitter.com/suvbharat_times Linkedin/www.linkedin.com/in/editor.suvbharattimes

http://www.suvbharattimes.in/ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜଙ୍କ ପୋଷାକ ଦେଖି ଆଉ ଜଣେ ମଜାଳିଆ ଶୈଳୀରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ହୋଲ୍ ହୋ ଗୟା ରେ ବାବା।’ ଅନେକ ୟୁଜର୍ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଫଟୋରେ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ହଟ୍ ଏବଂ ବିୟୁଟିଫୁଲ୍ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ। ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ ଗତ ବର୍ଷ ସଲମାନ୍ ଖାଁଙ୍କ ଦରିନ୍ଦାଗିରି ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଗେନ୍ଦା ଫୁଲ୍ ଗୀତରେ ବଲିଉଡ୍ ରାପର୍ ବାଦଶାହଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଗୀତଟି ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ସୁପର୍ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା।

Twitter/ https://twitter.com/suvbharat_times Linkedin/www.linkedin.com/in/editor.suvbharattimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *