Food & Travel

ହଟେଷ୍ଟ ଏନଏଚଏଲ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ

Suvbharat Times | 29032021 | www.suvbharattimes.in/ ଉତ୍ତର ଆମେରିକାର ବିଗ୍ ଫୋର ପ୍ରଫେସନାଲ କ୍ରୀଡ଼ା କ୍ରମରେ, କାନାଡା ଏହାର ଏନବିଏ, ଏମଏଲବି ଏବଂ ଏନଏଫଏଲ୍ ଭାଇମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆସନ ନେଇଥାଏ। ଏପରିକି କାନାଡାକୁ ସେମାନଙ୍କର ଏନଏଚଏଲ ଦଳକୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଛି, ତଥାପି ହକି ଏହି ଦେଶର ଜାତୀୟ ଖେଳ। ମାତ୍ର ଏହା ନୁହେଁ ଯେ ବୃତ୍ତିଗତ ହକି ଖେଳାଳିଙ୍କ ୱାଗ୍ସ କମ୍ ଗରମ। ଏହି ତାଲିକାରେ ଏଭଳି ହଟେଷ୍ଟ ସ୍ପୋର୍ଟ୍ସ କୁଇନ୍ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ରୋଜଗାର ପାଇଁ ଅନ୍ୟ କ୍ରୀଡ଼ାର ଆଥଲେଟଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ହେବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରିନାହାଁନ୍ତି।

ପିଟ୍ସବର୍ଗ ପେଙ୍ଗୁଇନ୍ସ’ର ବିକଳ୍ପ ଅଧିନାୟକ ଆନ୍ନା କାଷ୍ଟ୍ରୋଭା। ରୁଷିଆ ହକି ତାରକା ଏଭଗେନି ମଲକିନଙ୍କ ଏହି ବାନ୍ଧବୀ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ ଏବଂ ଟିଭି ଉପସ୍ଥାପିକା ଭାବେ ପରିଚିତ। କିନ୍ତୁ ମାତା ରଶିଆଙ୍କୁ ହରାଇବା ପରେ ଆନ୍ନା ଏକାକୀ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଶେଷରେ କ୍ୟାରିୟର ସମୟର କେତେକ ଅଧୂରା ସ୍ୱପ୍ନ ସାକାର କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ସ୍ପୋର୍ଟ୍ସ ସେଲବଲ୍ ଆନ୍ନା କାଷ୍ଟ୍ରୋଭା।

ୱିଲହେଲିମିନା ମଡେଲସ ମିଆମି ଦ୍ୱାରା ଉପସ୍ଥାପିତ ଏକ ଶୋ’ର ମଡେଲ୍ ଥିଲେ ଏଲି ଓଟ୍ଟୱେ। ତା’ସହ ସାକ୍ସ ଫାଇଭ୍ ଆଭେନ୍ୟୁ ଏବଂ ଟିଜେ ମ୍ୟାକ୍ସକ୍ସ ମଡେଲ ଭାବରେ ରେଡ୍ କାର୍ପେଟରେ ପାଦ ଦେଇଥିବା ଏଲି ଓଟ୍ଟୱେଙ୍କ ସ୍ପୋର୍ଟସ ଇଲ୍ୟୁଷ୍ଟ୍ରେଟେଡ ଲଭଲି ଡେ ଅଫ୍ ଦି ଡେ ମ୍ୟାଗଜିନର କଭର ପେଜରେ ସୁଇମ୍ ସୁଟ୍’ ରେ ପୋଜ୍ ଦେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ। ୨୦୧୯ ମଧ୍ୟରେ ନାଶଭିଲେ ପ୍ରିଡେଟର ଅଧିନାୟକ ଏବଂ ଏନଏଚଏଲ’ର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡିଫେନ୍ସମ୍ୟାନ୍ ସୁଇସ୍ ଜନ୍ମିତ ରୋମି ଜୋସିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏଲି ଓଟ୍ଟୱେ ଜୋସି।

ଏରିନ୍ ଆଣ୍ଡ୍ର୍ୟୁସ୍ ଏକ ବିରଳ ୱାଗ୍ ଯିଏ ତାଙ୍କ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ହକି ତାରକା ସ୍ୱାମୀ ଜାରେଟ୍ ଷ୍ଟୋଲ୍ ଭଳି ଖେଳ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣନ୍ତି। ୨୦୦୪ରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଇଏସପିଏନ ଜାତୀୟ ହକି ନାଇଟ୍ ପାଇଁ ସାମ୍ବାଦିକ ଭାବରେ ଚାକିରି କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଖ୍ୟାତି ଲାଭ କରିଥିଲେ। ଆଣ୍ଡ୍ର୍ୟୁସ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫକ୍ସରେ ଏନଏଫଏଲ୍ ପାଇଁ ସାଇଡଲାଇନ ସାମ୍ବାଦିକ ଏବଂ ଦୁଇଥର ସିଏମଟି ସଙ୍ଗୀତ ପୁରସ୍କାରର ଆୟୋଜନ କରିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *