Entertainment

ରିଲିଜ୍ ଅପେକ୍ଷାରେ “ନୋ ଟାଇମ୍ ଟୁ ଡ଼ାଏ”

Suvbharat Times/ www.suvbharattimes.in/ 26022021/ କରୋନା ପାଇଁ ଅଟକିଛି “ନୋ ଟାଇମ୍ ଟୁ ଡାଏ”। ଜେମ୍ସ ବଣ୍ଡ ସିରିଜ୍‌ର ଏହି୨୫ ତମ ସଂସ୍କରଣ ରିଲିଜ୍ ଅପେକ୍ଷାରେ ଥ୍ରୀଲର୍ ଓ ସସପେନ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଲଭର୍ସ ଦୁଃଖରେ ଅଛନ୍ତି। ୨୦୧୬ରୁ ଇଅନ୍ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ଲଗାତାର ତାର ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ନୂଆ ନୂଆ ଆକ୍ସନ୍ ମୁଭି ଗିଫ୍ଟ କରି ଆସିଛି। କିନ୍ତୁ ଏହି ହଲିଉଡ୍ ସିରିଜରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ବ୍ରେକ୍ ଲଗାଇଛି। ୨୦୧୬ରେ ଯାହାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

www.suvbharattimes.in/ “ନୋ ଟାଇମ୍ ଟୁ ଡାଏ”, ୟୁନିଭର୍ସାଲ୍ ପିକ୍ଚର୍ସ ଦ୍ୱାରା ବିତରଣ ହୋଇଥିବା ଏହି ସିରିଜର ଏହା ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେବ, ଯାହା ୨୦୧୫ରେ ସ୍ପେକ୍ଟର୍ ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରେ ସୋନି ପିକ୍ଚର୍ସ ଚୁକ୍ତିନାମା ସମାପ୍ତ ହେବା ସହ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିତରଣ ଅଧିକାର ହାସଲ କରିଥିଲା। ମେଟ୍ରୋ-ଗୋଲ୍ଡୱିନ୍- ମେୟର ସହାୟକ ୟୁନାଇଟେଡ୍ ଆର୍ଟିଷ୍ଟସ୍ ରିଲିଜ୍ ଉତ୍ତର ଆମେରିକା ପାଇଁ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ଡିଜିଟାଲ୍ ଏବଂ ଟେଲିଭିଜନ ଅଧିକାର ସହିତ ଅଧିକାର ରହିଛି। ୟୁନିଭର୍ସାଲ୍ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଫିଜିକାଲ୍ ହୋମ୍ ମିଡିଆରେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ରିଲିଜ୍ କରିବ।

www.suvbharattimes.in/ ଜେମ୍ସ ବଣ୍ଡ ସିରିଜର ୨୫ତମ ସଂସ୍କରଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରିନ୍ସିପାଲ୍ ଫଟୋଗ୍ରାଫି ଏପ୍ରିଲ୍ ରୁ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୧୯ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟାଇଟଲ୍ ଅଧୀନରେ ଚାଲିଥିଲା। ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୧୯ରେ ଅଫିସିଆଲ୍ ଟାଇଟଲ୍ “ନୋ ଟାଇମ୍ ଟୁ ଡ଼ାଏ” ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ହେଉଛି ଏକ ଗୁପ୍ତଚର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଡାନିଏଲ୍ କ୍ରେଗ୍ ନିଖୁଣ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଡ୍ୟାନି ବୋଏଲେ ଏହି କାଳ୍ପନିକ ବ୍ରିଟିଶ୍ ଏମ୍.ଆଇ୧୬ ଏଜେଣ୍ଟ ଜେମ୍ସ ବଣ୍ଡ ଭାବରେ ଅନ୍ତିମ ପର୍ବରେ ସାମିଲ୍ ହୋଇଛନ୍ତି।

www.suvbharattimes.in/ କ୍ୟାରି ଯୋଲୀ ଫୁକନାଗା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ “ନୋ ଟାଇମ୍ ଟୁ ଡାଏ” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରାମୀ ମାଲେକ୍, ନାଓମୀ ହାରିଶ୍, ବେନ୍ ୱିଶା, ରାଲ୍ଫ ଫିଏନ୍ସ, ଖ୍ରୀଷ୍ଟୋଫ୍ ୱାଲ୍ଟଜ୍, ଜେଫ୍ରି ରାଇଟ୍, ରୋରୀ କିନ୍ନର, ଲିଆ ସେଡୋକ୍ସ ସେମାନଙ୍କର ଭୂମିକାକୁ ପ୍ରତିପାଦିତ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ନିଲ୍ ପୁରଭିସ୍, ରୋବର୍ଟ ୱେଡ, ଫୋବି ୱାଲର-ବ୍ରିଜ୍ ଲାଶାନା ଲିଞ୍ଚ, ଆନା ଦେ ଆର୍ମାସ୍, ଡାଲୀ ବେନସାଲା, ବିଲି ମାଗ୍ନୁସେନ୍ ଏବଂ ଡେଭିଡ ଡେନିକ୍ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି।

www.suvbharattimes.in/ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୦୨୦ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଥିବା “ନୋ ଟାଇମ୍ ଟୁ ଡାଏ” ଚଳଚିତ୍ରଟି ଅଭିନେତା ଡ୍ୟାନି ବୋଏଲେଙ୍କ ବିୟୋଗ ଏବଂ କରୋନା-୧୯ ମାହାମାରି ହେତୁ ରିଲିଜରେ ଅନେକ ବିଳମ୍ବ ଘଟିଛି। ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ରିଲିଜକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଥିବା ୟୁନିଭର୍ସାଲ୍ ପିକ୍ଚର୍ସ ଏହାକୁ ଆସନ୍ତା ୩୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଯୁକ୍ତରାଷ୍ଟ୍ର ଆମେରିକାରେ ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ ସ୍ଥିର କରିଛି। ତା’ସହ ରିଅଲଡି ଥ୍ରୀଡି, ଡଲବି ସିନେମା ଏବଂ ଆଇମାକ୍ସରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *